VEST HAM – LESTER Sjajna utakmica

Vest Hem rasturio Lester sa rezultatom od 4-1.

Lester je započeo igru i izgledalo je kao da će biti laka utakmica ali odmah u 5 minutu Vest Hem počinje da napada i do 26 minuta su pritiskali odbranu Lestera i konačno dali gol.

West Ham Leicester Game Ball in goal

Gol je postigao Pablo Fornals ali odmah posle tog gola Lester kreće u napad ali jedna greška Ayoze Pereza će ih koštati pobede nad Vest Hemom.

Perez je u četrdesetom minutu napravio faul zatim je dobio crveni karton. Na kraju prvog polu vremena rezultat je 1-0.

Vest Ham sledeće poluvreme započinje jako i vrši ogroman pritisak nad Lesterom. Posle svih Vest Hemovih napada Said Banrahma konačno posetiže gol (2-0).

U 65 minutu Youri Tielemans  postiže sjajan gol iz kontra napada (2-1). Vest Ham postiže još jedna gol (3-1), gol je postigao Michail Antonio. I u Vest Hamovom stilu Michail Antonio daje cetvrti gol. Meč je završen sa Vest Hemovom dominacijom.

Pobeda Vest Hema nad Lesterom rezultat 4-1. Igrač utakmice Michail Antonio koji je postigao dva sjajna gola.