PROLEĆE U HUMSKOJ: fudbaleri Partizana obezbedili prolaz u Ligu konferencija

Na stadionu Jna fudbaleri Partizana juče su odigrali odličnu utkamicu i rezultatom 2-0 savladali tim Santa Clara iz Portugala. Na domaćem terenu, ovim rezultatom uspeli su da obezbede prolaz u Ligu konferencija.

Prvi gol u 25. minutu dao je Rikardo Gomez. Posle svega dva minuta, u 27. minutu prvotimac Siniša Saničanin postao je drugi strelac Partizana. I ako su se igrači portugalskog tima trudili utakmica je za domaćine bila odlučena.

Postava Partizana- trener Aleksandar Stanojević:

Postava Santa Clare- trener Daniel Ramos:

Fudbaleri domaćeg kluba imali su veliku podršku svojih navjiača, teško je opisati atmosferu sa stadiona, ali uspeli smo da je zabeležimo, uživajte

U slučaju da niste bili u mogućnosti da gledate utakmicu uživo mogli ste da je pratite na kanalima Arena Sport 1 i 2 kao i na RTS-u 1